Inlägg 1 av
7
2011-02-26, kl 15:42
poneks01
Inlägg: 3
Köpa adresser
Hej!
För ett tag sedan så bestämde jag mig för att köpa in adresslistor, det visade sig vara väldigt dyrt! 2,40kr/uppgiften! Jag har ett relativt nystartat callcenter så jag måste hålle hårt i slantarna. Jag undersökte lite närmre och jag hittade en leverantör som levererar adresslistor och sånt för 1,25kr/uppgiften, vilket är betydligt billigare!
Så om det är någon som är intresserad av att köpa adresser och nummer, kontakta mig på pontus@uppdragsgivarna.se
Svara
Svara med citat
Inlägg 2 av
7
2011-02-27, kl 20:22
Professionell
Inlägg: 8
Vårt företag kan tillhandahålla adressuppgifter från 1 krona, beroende på hur man vill ha dem levererade. Exempel:- Excel, CSV- Adresserade kuvert, vykort, flyers mm- Adresserade klisterlapparVi har tillgång till alla adresser i Norden och du kan specificera urvalet på adress, ort, postnummer, bransch mmSkicka PM vid intresse.
Inläggets betyg
Svara
Svara med citat
Inlägg 3 av
7
2012-03-03, kl 19:08
moemoe
Inlägg: 90
soker adresslista med telefonnummer men filtrerat efter alder. koper garna 100 000 eller mer om ni kan leverera for en krona stycket.
ursakta bokstaverna befinner mig utomlands for tillfallet.
maila mig pa kontakt@mobiltjansten.se om ni kan leverera
Inläggets betyg
Svara
Svara med citat
Inlägg 4 av
7
2012-03-08, kl 13:05
ulrikawestin
Inlägg: 4
Adresser kan du köpa hos oss, vi säljer både till företag och privatpersoner.
Kontakta mig så berättar jag gärna mer!
Mvh
Ulrika
Inläggets betyg
Svara
Svara med citat
Inlägg 5 av
7
2012-03-08, kl 14:24
cjml
Inlägg: 3
Ni kan även köpa adresser via oss.
Billigt, bra, ordnat så som ni vill ha det samt att vi kan ge referenskunder
Inläggets betyg
Svara
Svara med citat
Inlägg 6 av
7
2012-03-19, kl 21:34
rickard_l
Inlägg: 1
Är det någon av er som säljer adressuppgifter (gärna mail) till företag som har riktade adresser till CSR, HR, HSE, personal inom bolag i Europa? Fördel om det är i ledande befattningar.
CSR = Corporate Social Responsibility
maila mig gärna isf
rickard@rilucon.com
Inläggets betyg
Svara
Svara med citat
Inlägg 7 av
7
2015-12-20, kl 02:58
Utlandsbo
Inlägg: 1
Vill köpa mailadresser till privatpersoner.
Hur gör vi?
Inläggets betyg
Svara
Svara med citat